OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Dodání a expedice

Standardní dodací lhůta je 3 – 10 dní v závislosti na druhu a množství zboží, způsobu doručení a skladových zásob. Přesnou dobu dodání se dozvíte od nás prostřednictvím emailové zprávy.

Možnosti odběru:

Osobní odběr

Česká pošta

Kurýrní služba

Někdy se může stát, že náš dodavatel již uvedený druh zboží nedodává, ale zapomněl nám to oznámit. V takovém případě Vás budeme informovat a navrhneme Vám jinou možnost nebo stornování objednávky.

Před odesláním zboží dostane zákazník informační email.

 

Osobní odběr…………0,- Kč

Po domluvě si můžete vyzvednout vybrané zboží od pondělí do pátku 9:00 – 17:30.

 

Dopravné a balné.......120,- Kč

 

Jak platit

Nabízíme několik možností, jak zaplatit za objednané zboží. Pokud zaplatíte předem a zboží nebude možné dodat ani nahradit jiným modelem (na základě dohody), garantujeme vrácení celé částky zpět na Váš účet.

Platba v hotovosti na místě při převzetí zboží: nejběžnější způsob platby za zboží.

Platba předem složenkou nebo převodem z Vašeho účtu

 

Převzetí zboží

Prosíme o důkladnou kontrolu před převzetím zboží. Svým podpisem přepravci při převzetí zásilky stvrzujete, že zásilka je předána v pořádku a nepoškozená. Případné poškození zásilky, je tudíž nutné reklamovat v okamžiku převzetí – na pozdější reklamace nelze brát zřetel.

Zboží expedujeme v originálních přepravních obalech výrobců. Tyto obaly poskytují při běžné manipulaci dostatečnou ochranu a případné poškození z přepravy je na nich nebo pod nimi většinou dobře patrné. Při přebírání objednaného zboží je proto nutné se přesvědčit, zda není dodaná zásilka nebo její části – zejména její originální obal – nepřiměřeně mechanicky poškozená (například nepřirozeně zdeformovaná krabice, promáčklý kartónový obal, protržený igelit atd.). Pokud Vám poškozenou zásilku doručí Česká pošta, zboží nepřebírejte a telefonicky nás o této skutečnosti informujte.

Pokud Vám výrobek s poškozeným obalem přiveze kurýrní služba, může s Vámi řidič zboží rozbalit a zjistit, je-li poškozený i obsah balení. Většinou je vše v pořádku a zboží je i pod poškozeným obalem v naprosto bezvadném stavu.

Je-li však zboží skutečně poškozeno, sepište prosím s dopravcem záznam o poškození, jeho rozsahu co nejpodrobněji a co nejdříve nás kontaktujte na tel. nebo e-mailu. Případně zboží nepřebírejte.

Prosíme, abyste při vybalování zboží neničili originální obal a ve vlastním zájmu jej po nějakou dobu uschovali pro případ reklamace. Někteří výrobci pro posouzení oprávněnosti některých závad zejména mechanického rázu vyžadují originální obal.

 

Vrácení zboží

Pokud nebudete s kvalitou zboží spokojeni můžete jej bez udání důvodu v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. do 14 dnů vrátit (to neplatí, pokud bylo zboží upraveno na přání kupujícího). Můžete jej zaslat či osobně doručit na adresu Moderní bydlení, Sokolská 140, Kralupy nad Vltavou 278 01. Zboží musí být dodáno neporušené, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, včetně záručního listu, prodejního dokladu a veškerého dodaného příslušenství posláno na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě. Zboží vracejte nejlépe v původním, kompletním a nepoškozeném obalu. Pokud bude původní obal nekompletní, poškozený nebo jinak znehodnocený, nebo nebude vůbec vrácen, bude Vám cena obalu vyúčtována k náhradě, respektive odečtena od vrácené částky za zboží.

Po obdržení zboží Vám bude vrácena příslušná částka zaplacená za zboží bankovním převodem nebo poštovní poukázkou do 10 dnů ode dne přijetí zboží. Částka za poštovné se nevrací. Pokud se vrací peníze peněžní poukázkou odečítá se poplatek 35,- Kč.

Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

 

Garance ceny

V případě zaplacení proforma faktury (objednávky) a v případě korektní funkčnosti systému garantujeme cenu z objednávky. Ve všech ostatních případech si vyhrazujeme právo na změnu cen, o čemž bude zákazník informován.


Ochrana osobních údajů

Ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. Se zavazujeme, že svěřená osobní data, která nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře, nebude prodávat, poskytovat třetí osobě ani nepoužije osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s internetovým obchodem na serveru eshop-rychle.cz/moby bez souhlasu vlastníků těchto dat. Také se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka a bez udání důvodu, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků a umožní kontrolu tohoto zásahu do databáze. Pokud dojde k převodu vlastnictví tohoto internetového obchodu na jinou osobu či společnost, veškerá získaná data přejdou do užívání novému vlastníku za dodržení tohoto Prohlášení.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.